loading

1. Co to jest EasyCargo? W jaki sposób EasyCargo może być dla mnie przydatny?

EasyCargo to program do załadunku ciężarówek i kontenerów.który umożliwia tworzenie i optymalizację planów załadunku. Zwany jest on planerem załadunku lub oprogramowaniem do planowania załadunku. Ten kalkulator online pomaga zaplanować załadunek z wykorzystaniem najbardziej optymalnego rozmieszczenia towarów w danej przestrzeni ładunkowej.

Wystarczy, że wprowadzisz wymiary i ewentualne ograniczenia dotyczące ładowania towarów (np. nie przewracać lub nie obracać towarów danego typu, nie układać elementów na towarach danego typu), a EasyCargo zaproponuje rozwiązanie w postaci planu załadunku.

Możesz wygenerować raport do druku ze szczegółami planu lub udostępnić wynik swoim klientom / sprzedawcom za pomocą łącza publicznego.

Dowiedz się, jakie korzyści przyniesie EasyCargo Twojej firmie, oblicz potencjalne oszczędności lub od razu wypróbuj program za darmo.

EasyCargo jest łatwy w opanowaniu i prosty w obsłudze. Aplikację możesz testować bezpłatnie przez 10 dni i to bez żadnych zobowiązań - wystarczy, że zarejestrować się tutaj.