loading

4. Czy jest dostępna specjalna oferta dla uczelni wyższych i innych instytucji

...edukacyjnych?

Nauczycielom i prowadzącym zajęcia oferujemy roczną licencję ze wszystkimi funkcjami i aktualizacjami za darmo. Licencja ta jest przeznaczona do zapoznania się z programem, aby wykorzystać go w ramach lekcji lub zajęć. Za pośrednictwem konta nauczyciela możliwe jest przyznanie 30-dniowego dostępu do aplikacji również uczniom. Za każdą zakupioną licencję placówka edukacyjna ma możliwość otrzymania od nas do 20 licencji tego samego typu.

Skontaktuj się z nami pod adresem education@easycargo3d.com, jeśli potrzebujesz więcej licencji, dłuższego lub krótkoterminowego dostępu do aplikacji dla studentów.

Dla nauczycieli / prowadzących zajęcia oraz uczniów / studentów oferujemy dodatkowe materiały dydaktyczne w postaci arkuszy ćwiczeń, które pozwalają bliżej zapoznać się z EasyCargo. Zawierają one zadania od łatwych po trudne. Odpowiedzi do nich są dostępne tylko dla uczestników oferty EasyCargo dla szkół. Aby je uzyskać, napisz do nas na adres e-mail education@easycargo3d.com.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę EasyCargo dla szkół. Jeśli chcesz nabyć licencję edukacyjną, to skontaktuj się z nami z użyciem formularza kontaktowego lub poprzez adres e-mail education@easycargo3d.com.