loading

Rejestracja

Aby korzystać z EasyCargo wymagane jest posiadanie konta użytkownika. Rejestracja jest możliwa po kliknięciu na przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu ekranu lub z użyciem tego linku. Można również zarejestrować się z użyciem konta Google.

W panelu rejestracji będą Państwo poproszeni o wprowadzenie nazwy użytkownika, adresu e-mail, numeru telefonu (opcjonalne), nazwy spółki (opcjonalne) i wyrażenie zgody na nasze Zasady i Warunki. Hasło do konta zostanie przesłane w wiadomości e-mail po zarejestrowaniu. Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości, prosimy sprawdzić folder spam, gdyż e-maile z danymi uwierzytelniającymi są czasami oznaczane jako spam.

W przypadku dalszego niepowodzenia w odnalezieniu wiadomości w skrzynce pocztowej lub trudności w utworzeniu konta użytkownika, prosimy o  skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jeśli zapomną Państwo hasło do konta, można w prosty sposób uzyskać nowe z panelu logowania:

Ponownie prosimy sprawdzić folder spam w przypadku nie odnalezienia wiadomości e-mail z hasłem w skrzynce pocztowej.

Po zalogowaniu się do aplikacji i naciśnięciu trzech poziomych kresek w lewym górnym rogu, możesz uruchomić samouczek, który poprowadzi Cię przez planowanie załadunku: