loading

Licencje i karnety

Aby korzystać z EasyCargo wymagane jest konto użytkownika.
Jeśli nie mają go Państwo jeszcze, można zarejestrować się po kliknięciu w przycisk rejestracji w prawym górnym rogu ekranu lub z użyciem poniższego linku:
https://www.easycargo3d.com/pl/sprobuj-teraz/

Do pracy z aplikacją konieczna jest aktywna licencja. Wszystkie dane takie jak przestrzenie ładunkowe i ładunki, zapisane podczas okresu próbnego zostaną zachowane w aplikacji oraz będą ponownie dostępne po zakupie licencji. To samo dotyczy przedłużenia licencji po jej wygaśnięciu. Za każdym razem, gdy odnawiają Państwo licencję, można kontynuować pracę z wszystkimi danymi z poprzednich załadunków.

Oferujemy licencję roczną lub miesięczną. Każdą z nich można zakupić jednorazowo lub w formie subskrypcji. Licencja będzie przedłużana i rozliczana automatycznie.
W przypadku okazjonalnego korzystania oferujemy pakiet pojedynczych karnetów, które umożliwiają dostęp do aplikacji przez 24h na jednym karnecie. W tym przypadku zamówienie musi składać się z co najmniej 10 karnetów. Karnety można aktywować w dowolnym momencie - w przeciągu 5 lat od zakupu. Ceny w zależności od waluty znajdują się w naszym cenniku.
https://www.easycargo3d.com/pl/cennik/

Podczas zamawiania licencji mogą Państwo wybrać ich potrzebną liczbę (dla ilu użytkowników) oraz okres ważności. Udzielamy 30% rabatu na licencję roczną, przeznaczoną dla co najmniej 3 użytkowników.

W naszym kalkulatorze mogą Państwo dowiedzieć się, jaki sposób subskrypcji programu (licencja roczna, miesięczna lub karnet) będzie najbardziej korzystny. Ponadto znajdą tam Państwo informacje, ile czasu i przestrzeni ładunkowej można zaoszczędzić używając EasyCargo.

Dla nauczycieli szkół, uczelni wyższych itp. oferujemy licencję roczną ze wszystkimi funkcjami i aktualizacjami za darmo, a dla studentów dwukrotny 14-dniowy dostęp za darmo. Liczba studentów jest nieograniczona. Instytucje edukacyjne mają ewentualną możliwość przedłużenia nabytych licencji dla co najwyżej 20 użytkowników. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie Państwo naszą stronę EasyCargo dla szkół. Mogą Państwo użyć naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami poprzez adres e-mail education@easycargo3d.com, gdzie poinstruujemy Państwa, jak nabyć licencję edukacyjną.

Licencje dla przedsiębiorstw został stworzone z myślą o dużych korporacjach ze scentralizowanym działem zakupów, które potrzebują więcej licencji dla swoich pracowników lub nawet posiadają wiele oddziałów w różnych krajach, w których chcą korzystać z EasyCargo.

Dysponujemy także programem partnerskim dla resellerów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez adres e-mail partner@easycargo3d.com lub używając formularza kontaktowego.